FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar PICA TAKSI

PICA TAKSI

1ALEX

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, PALLATI BEGEJA , MBRAPA DYQANIT KAPE 0696274447
RESTORANTE , PICERI , PICA TAKSI

2AMANTIA

TIRANA, RRUGA SAMI FRASHERI, PERBRI SHKOLLES PETRO NINI LUARASI 04 2271 7640692570449
.
PICA TAKSI

3ARBRI PIZZA

TIRANA, RRUGA ROBERT SHVARC, PAS QENDRES KRISTAL 04 2320 48906952445330682007088
PICERI , PICA TAKSI

4ARTIST

POGRADEC, BULEVARDI RESHIT COLLAKU 083 223 737
PICA TAKSI

5BADRIKLO

DURRES, RRUGA TAULANTIA +355 52 225 650+355 52 225 650
PICA TAKSI

6BENVENUTO ARDI

DURRES, RRUGA EGNATIA, LGJ. 4 052 230 303067260676706933996680663399668
PICERI , FAST FOOD 24 ORE, FAST FOOD, SHERBIM USHQIMOR TAXI , PICA TAKSI

7BIG BITE

TIRANA, RRUGA GEORGE W. BUSH, PERBALLE PARLAMENTIT Sherbim Taxi: 04 2220 00006820999380696032000
Big Bite është krijuar në dhjetor të 1998 me një subjekt në Qytet Studenti, më pas fillon dhe zgjeron degët e tjera të saj tek Libri Universitar, tek Ambasada Amerikane, Rr. 'Xhorxh Bush' si...
FAST FOOD, PICA TAKSI

8BIG PIZZA & GJIRO

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, TEK VIZION PLUS 06963107400686418009
PICA TAKSI

9BLITZ

TIRANA, RRUGA IRFAN TOMINI, PRANE UNION BANK 04 2263 0990692147075
PICA TAKSI , PICERI

10DOMINO

GJIROKASTER, BULEVARDI 18 SHTATORI +355 84 266 666+355 84 266 666
PICA TAKSI

11EKSPOZITA

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, në krah të ish-ekspozitës Shqipëria Sot 06957700220685902500
KATERING , RESTORANTE , PICERI , SHERBIM USHQIMOR TAXI , BARE , PICA TAKSI , ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH, ORGANIZIM BANKETESH

12ERA

TIRANA, RRUGA PERLAT REXHEPI, P. UNICOM 04 2264 4750694066661
Një histori 15 vjeçare drejt suksesit, traditës dhe kujdesit! “RESTORANT-PICERI ERA” filloi shërbimet në vitin 1999. Kthimi në traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit ma...
PICA TAKSI

13FUEGO

TIRANA, RRUGA E BARRIKADAVE 06850363330697603512
PICA TAKSI , RESTORANTE , BARE

14GLORIA

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA, PRANE SHKOLLES FAN NOLI, VILA NR. 40 04 2247 73104 2222 6980682046105
Kuzhinë italiane e ndërthurur me atë shqiptare. Me vendndodhje në zemër të Tiranës, Restorant Piceri Gloria ju ofron ambient tepër komod dhe çlodhës, shërbim të shpejtë dhe të kulturuar....
PICA TAKSI

15HALLALL TIRONA

TIRANA, RRUGA E DIBRES, TEK MEDRESEJA 04 2452 80606729732400695813390

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss